Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
260 zł
Ponad 2kg kiełbasy wystawionej przez Pana Krzysztofa Dziedzic. Bądź dzielna Agatko i uśmiechaj się zawsze tak pięknie!
Bogusława Kubasponad 3 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
