Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
10 zł
Hania jest uroczym słodziakiem.Życzę zdrowia dla rodziców ogromu siły ,wiary i nadziei. Trzymam kciuki za zbiórkę. Kochani pomagajmy.
Renataponad 6 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
