Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
100 zł
Wojtuś my nie poddamy się . Będzie dobrze , musi być dobrze !!! . Trzymam kciuki .Adrian Gosiewskiponad 7 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.Wesprzyj
