Kochani... Jesteście niesamowici! Udało się zazielenić pasek zbiórki – mamy już 100% na zakup aparatów słuchowych💚 Jestem niezwykle wdzięczna za każdą wpłatę, udostępnienie i dobre słowo. Dziękuję! Paulina