Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
200 zł
Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby udało się zebrać całą kwotę, a przede wszystkim za skuteczne leczenie. Trzymaj się Mały! Trzymaj się rodzinko!rene2000ponad 6 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
