Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
100 zł
Ponad 2kg kiełbasy wystawionej przez Pana Krzysztofa Dziedzic. Bądź dzielna Agatko i uśmiechaj się zawsze tak pięknie!
Bogusława Kubasponad 2 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
