Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.
Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.
Kochani, z całego serca dziękujemy Wam za pomoc udzieloną naszej córeczce! Nasze serca przepełnia ogromna wdzięczność, że tyle osób jest z nami i kibicuje naszej Orysi w tej trudnej walce. Bez Was nie byłoby nic! Jak wiecie, ostatnie dwa lata były dla Orysi bardzo trudne. Zmagała się z silnym ból...