Drodzy Darczyńcy! 💚 Z całego serca dziękuję za każdą wpłatę na zbiórce mojego synka! To tak wiele dla nas znaczy! Wasze wsparcie dodaje nam sił w walce o lepsze jutro! Z wdzięcznością 💚 Dorota, mama