Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
50 zł
Witam Was serdecznie i z całego serca,
miejcie wiarę, nadzieje i miłość niech Bóg zajmie sie wszystkim.Ototo33 Shirukaponad 5 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
