Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
200 zł
Witaj w klubie młody :) nie martw się da się normalnie żyć zdrówka zdrówka zdrówka i pozdrowienia dla mamy :)
Paweł Grzegolecponad 2 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
