Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.
Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.
Kochani Darczyńcy – WSZYSTKO IDZIE KU LEPSZEMU! 💚 Rokowania są dobre, na razie nie ma żadnych zmian! To jeszcze nie koniec walki, przede mną ciężka rehabilitacja, ale jestem pełen nadziei, że teraz wszystko się uda. Powoli zaczynam sam chodzić z asekuracją mamy. Ponadto 3 razy w tygodniu mam zape...