Chciałam bardzo Wam podziękować! Jestem ogromnie wdzięczna! Jestem już po operacji, która się udała! Wszystko przebiegło dobrze, było trochę więcej zmian do wycięcia w głębszych partiach, były nacieki na inne narządy, ale na szczęście wszystko przebiegło dobrze. Chciałam podziękować każdej osobie...