Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
500 zł
Pamietam jak w LO chciales wesprzec w finansowaniu wycieczki ubozszych. Dobro wraca ;) trzymaj sie!Wojtek Dponad 2 miesiące temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
