Kochani Darczyńcy! Z całego serca dziękuję za ogromne serca, życzliwość i wsparcie, jakie okazaliście nam w walce z chorobami. Wasza empatia i zaangażowanie dają mi siłę, by walczyć – dla siebie i dla mojej córki. Dzięki Wam wiem, że nie jesteśmy same. Dziękuję! Jolanta