Stasiu, to zdecydowanie za wcześnie... Za wcześnie dla Ciebie, by żegnać ten świat, gdy dopiero zaczynałeś go poznawać. Za wcześnie dla Twojej rodziny, bo nikt nie powinien żegnać na zawsze własnych dzieci... Byłeś najdzielniejszy na świecie. Niebo zyskało kolejnego Aniołka... Staś odszedł po cię...