Nigdy nie narzekałam na swoje życie... Jestem mamą dwójki cudownych dzieci: Mateusza i Ewy, których kocham ponad wszystko. To ogromne szczęście. Niestety sytuacja życiowa obróciła się tak, że rozstaliśmy się z ojcem dzieci, a po rozwodzie zostałam z synem i córką zupełnie sama i bez własnego mies...