Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
30 zł
Sam mam 4 letnią córkę ... Mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze. POWODZENIA !!!!! Trzymaj się mały Wojowniku !!!
Kamilponad 8 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta zbiórka jest już zakończona. Zobacz inne osoby, które potrzebują Twojej pomocy.Wesprzyj
