Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.
Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.
4.07.2021 r. w niedzielę mój brat, Kuba, wraz z grupą znajomych wyjechał wspinać się w popularne Sokoliki i jako jedyny nie wrócił z wyjazdu zdrowy. Spadł z 20 metrów na skały i walczył o życie. Niestety, doznał wielu obrażeń wewnętrznych, nie wspominając o licznych złamaniach i traumie powypadko...