REHABILITACJA KINGI

Anna Melon
organizator skarbonki

CZEŚĆ DOBRE SERCA ZBIÓRKA NA OPERACJĘ KINGI OSIĄGNĘŁA 100%,  UDAŁO SIĘ DZIEKI WSPARCIU WIELU OSÓB, KTÓRYM Z TEGO MIEJSCA DZIĘKUJEMY ❤

KINGĘ I JEJ ZBIÓRKĘ  MOŻNA WESPRZEĆ  DO KOŃCA ROKU 2020.

Jak już wiadomo, operacja Kingi, w walce o Jej sprawność, została przełożona w czasie. Nie podano konkretnego terminu, kiedy się odbędzie, jednak  już dziś wiemy, że koszty pooperacyjne będą bardzo wysokie. Sama operacja będzie ciężka i skomplikowana, A rehabilitacja może trwać tygodniami. Lekarze wspominają również o tym, że być może będzie również potrzebny sprzęt po operacji, np. specjalistyczne ortezy. Dlatego stworzona została ta skarbonka Chcemy, aby Kinga po udanej operacji, bez stresu i obaw o koszty sprawnie przeszła potrzebną rehabilitację, zbiórka trwa do końca roku grudnia, do tego czasu każdy może wesprzeć Kingę i Jej rodziców. Czas pooperacyjny jesteśmy świadomi, że nie będzie należał do najłatwiejszych dla Kingi, i w dużej mierze efekty rehabilitacji, będą zależeć od samej Kingi, Jej motywacji i chęci do pracy, jednak i My wszyscy możemy przyczynić się do tego, by ten czas Kindze ułatwić, poprzez uzbieranie kwoty na potrzeby pooperacyjne.

Anna Melon

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do grupy na Facebooku, gdzie są publikowane licytację, w których można brać udział. Całość kwot z licytacji wpływają na zbiórkę Kingi, przyczyniając się do Jej sprawności. 

GRUPA LICYTACJI DLA KINGI - FACEBOOK

Zapraszamy do wstawiania rzeczy na licytację. Mogą być to np. Książki, biżuteria, zabawki, ubrania, artykuły domowe, domowe wypieki, przetwory, bądź trunki, vouchery na usługi, bony podarunkowe.

Anna Melon

Zajrzyj do Nas na Facebook, dotyczące Kingi ⬇️⬇️⬇️⬇️

POMOC DLA KINGI

Postawmy Kingę na nogi

Wsparli

15 zł

Paula Wawrzyniak-Lalki

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Licytacja kredki
10 zł

Musi się udać!

😍
40 zł

Justyna B-K licytacja odwrócona

20 zł

M.Muzaj

Kalendarz
10 zł

wandzia sukienki

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
3 485 zł Wsparło 98 osób CEL: 50 000 ZŁ
Wesprzyj