Miłość i wielkie cierpienie! Samotna matka walczy o syna!

Kacper Majdecki

Miłość i wielkie cierpienie! Samotna matka walczy o syna!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0114991
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i roczna rehabilitacja

Kacper Majdecki, 20 lat
Ostrow Wlkp., wielkopolskie
Mózgowe porażenie dziecięce, padaczka, upośledzenie umysłowe
Rozpoczęcie: 30 Stycznia 2022
Zakończenie: 6 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Niedotlenienie, jakie wystąpiło podczas porodu, zapoczątkowało szereg tragicznych schorzeń, uniemożliwiających Kacprowi normalne życie. Mózgowe porażenie dziecięce bezpowrotnie pozbawiło go zdrowia. Wraz z wiekiem, jego kartoteka staje się coraz bogatsza. Kacper urodził się 37 tygodniu ciąży bliźniaczej. Vanessa, jego siostra bliźniaczka, jest zdrową dziewczyną i dzielnie opiekuje się bratem.

Kacper Majdecki

Chłopiec nigdy nie rozwijał się prawidłowo, co doprowadziło do tego, że nie chodzi. Nawet nie siedzi, a z przykurczami udaje się walczyć jedynie dzięki stałej rehabilitacji. Epilepsja, wodogłowie pokrwotoczne kontrolowane zastawką komorowo-otrzewną, zanikający nerw wzrokowy, za sprawą którego Kacper nie widzi… To jego przeciwnicy, z którymi bój toczy każdego dnia.

Jestem samotną matką, która wychowuje 3 dzieci. Gdyby nie choroba Kacperka, dzisiaj moglibyśmy żyć bez większych problemów. Teraz niestety zmagamy się z problemami, jakie niesie opieka nad Kacprem. Jako matka chciałabym dla niego wszystkiego, co najlepsze, ale bez Waszej pomocy, będę mogła tylko bezczynnie patrzeć na jego pogarszający się stan zdrowia...

Kacper Majdecki

Kacper, chociaż nie może zobaczyć drzew, ludzi ani zabytków, wchłania świat pozostałymi zmysłami. Reaguje śmiechem na dźwięki, które słyszy bardzo wyraźnie, dosłownie wydaje z siebie piski radości. Kiedy muskają go promienie słońca, jego twarz przybiera wyraz błogiego zadowolenia. Spacery sprawiają mu frajdę, która jest szczęściem w najczystszej postaci dla jego mamy.

W tej chwili walka toczy się niestety nie o sprawność, a o życie! Kacperek ma coraz więcej problemów ze swoim słabym zdrowiem. Walczymy o każdy oddech, o każdą noc i dzień. Dzięki Wam ta walka może trwać. Jestem samotną matką trójki dzieci. Gdyby nie Wy nie miałabym szans pokryć kosztów leczenia i rehabilitowania mojego dziecka! 

Dziękuję, że jesteście z nami, że dajecie nam nadzieję. 

Marlena – mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0114991
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki