XAXANKA

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Ksawery :)
Już dawno miałem dla Ciebie poskakać. Ale się zagapiłm. Teraz obiecuję nadrobić. I wiesz co? Wiem, że ludzie nam pomogą, bo ludzie są super :):):)
Aha, i podziękuj cioci Agnieszce. Walczyć o Ciebie to Ona potrafi :)
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Ksawery :)
Już dawno miałem dla Ciebie poskakać. Ale się zagapiłm. Teraz obiecuję nadrobić. I wiesz co? Wiem, że ludzie nam pomogą, bo ludzie są super :):):)
Aha, i podziękuj cioci Agnieszce. Walczyć o Ciebie to Ona potrafi :)
Wpłaty
- Wpłata anonimowa2 zł
- Wpłata anonimowa2 zł
- Natalia Rosińska2 zł
<3
Bonus skarbonka
- Ewa Ocieczek10 zł
4/5 Poduszka- Ciepluszka
Lego cz 18 z 20
