Skarbonka zakończona
Skarbonka

#Pomagajmy_bo_warto!

Avatar organizatora
Organizator:Sz Kr

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

DZIĘKUJĘ W IMIENIU MAI I CAŁEJ RODZINY, ŻE JESTEŚ Z NAMI!

#PodarujDzieckuLekarstwo

#LepszeJutro

#PostawNaPomoc

Maja już w wieku 4 lat musi się zmagać z ciężkimi chorobami, które nie pozwalają Jej normalnie żyć.. Na Jej drodze pojawiły się straszliwe guzy z którymi nie sposób walczyć bez naszej pomocy. Głęboko wierzę, że uda się wspólnie polepszyć życie Mai, tak aby mogła opuścić w końcu salę szpitalne i pobawić się ze swoim braciszkiem bez zamartwiania się o stan zdrowia... Współczujmy też Jej rodzicom, bo możemy sobie tylko wyobrazić przez co teraz przechodzą.. Niekończący się strach to tylko część tego z czym boryka się cała ta wspaniała rodzina na co dzień. Sami wiemy jak nawet jeden malusieńki problem, który nas dotknie może wywrócić życie do góry nogami, jak więc ciężko musi być tej rodzinie! Dlatego też proszę o darowiznę, jakąkolwiek! Każdy grosz przelany przez Ciebie czytelniku sprawi, że przyczynisz się do bycia przy Mai w tak trudnej chwili. Zostało już bardzo mało czasu.. Zjednoczmy się i walczmy o lepsze jutro tej rodziny! 

10 złWsparła jedna osoba

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na subkonto Podopiecznej:

DZIĘKUJĘ W IMIENIU MAI I CAŁEJ RODZINY, ŻE JESTEŚ Z NAMI!

#PodarujDzieckuLekarstwo

#LepszeJutro

#PostawNaPomoc

Maja już w wieku 4 lat musi się zmagać z ciężkimi chorobami, które nie pozwalają Jej normalnie żyć.. Na Jej drodze pojawiły się straszliwe guzy z którymi nie sposób walczyć bez naszej pomocy. Głęboko wierzę, że uda się wspólnie polepszyć życie Mai, tak aby mogła opuścić w końcu salę szpitalne i pobawić się ze swoim braciszkiem bez zamartwiania się o stan zdrowia... Współczujmy też Jej rodzicom, bo możemy sobie tylko wyobrazić przez co teraz przechodzą.. Niekończący się strach to tylko część tego z czym boryka się cała ta wspaniała rodzina na co dzień. Sami wiemy jak nawet jeden malusieńki problem, który nas dotknie może wywrócić życie do góry nogami, jak więc ciężko musi być tej rodzinie! Dlatego też proszę o darowiznę, jakąkolwiek! Każdy grosz przelany przez Ciebie czytelniku sprawi, że przyczynisz się do bycia przy Mai w tak trudnej chwili. Zostało już bardzo mało czasu.. Zjednoczmy się i walczmy o lepsze jutro tej rodziny! 

Wpłaty

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    10 zł

    Pomagajmy pomagajmy jeszcze raz pomagajmy!