Serca Zamościa, Rynarzewa, Turu, Murowańca - Biją Dla Celinki

Robert Krzysztof Rynarzewski
organizator skarbonki

Robert Krzysztof Rynarzewski

Drodzy, Mieszkańcy! Półroczna Celinka Andrzejewska z Szubina walczy o życie. Dopiero co przyszła na świat, a już musi mierzyć się z wyrokiem SMA (rdzeniowy zanik mięśni).  Choroba najpierw będzie niszczyła mięśnie, później zacznie sięgać po więcej, po oddech Celinki.

Szansą na uratowanie życia jest terapia genowa. Niestety w tym momencie jej życie zostało wycenione na 10 milionów złotych. W przypadku terapii genowej liczy się czas podania leku, im szybciej, tym leczenie jest skuteczniejsze.

Szanowni Państwo! Możemy wspólnie pomóc zrozpaczonym rodzicom Celinki, a przede wszystkim samej Celince. Dołóżmy od siebie choć małą cegiełkę. 

Stowarzyszenie Nasz Zamość uruchomiło akcję „Serca Mieszkańców biją dla Celinki”.

Postanowiliśmy zorganizować kiermasz. Cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie chorej dziewczynki. Bardzo prosimy o wsparcie w postaci przekazywania różnego rodzaju przedmiotów. Ofiarowane przez Państwa przedmioty trafią na licytację lub kiermasz.  Przedmioty można dostarczać w każdą środę i piątek sierpnia, września do świetlicy wiejskiej w Zamościu w godz. od 18:00 do 19:30.

Cały dochód zasili skarbinkę Celinki. Pomagajmy. 

Serdecznie dziękuję. 

Prezes Stowarzyszenia Nasz Zamość

Robert Rynarzewski

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
26%
26 585 zł Wsparło 166 osób CEL: 100 000 ZŁ
Wesprzyj