dla Martynki
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
HEJ. MARTYNKA POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY. NIE MOŻEMY BYĆ OBOJĘTNI. RAZEM MOŻEMY NAPRAWDĘ DUŻO. CZAS MAMY DO 14 GRUDNIA A JESZCZE TAK WIELE BRAKUJE...KAŻDA ZŁOTÓWKA NA WAGĘ ZŁOTA. WPŁAĆ , NIE CZEKAJ! LICZĘ NA CIEBIE,NA CIEBIE I NA CIEBIE...DZIEKUJĘ.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
HEJ. MARTYNKA POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY. NIE MOŻEMY BYĆ OBOJĘTNI. RAZEM MOŻEMY NAPRAWDĘ DUŻO. CZAS MAMY DO 14 GRUDNIA A JESZCZE TAK WIELE BRAKUJE...KAŻDA ZŁOTÓWKA NA WAGĘ ZŁOTA. WPŁAĆ , NIE CZEKAJ! LICZĘ NA CIEBIE,NA CIEBIE I NA CIEBIE...DZIEKUJĘ.
Wpłaty
- Magda15 zł
❤❤❤❤
- Wpłata anonimowa20 zł
?
- Wpłata anonimowa10 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa100 zł
- Wpłata anonimowa5 zł
