Zbiórka na 4 kółka

PSONI Suwałki

Zbiórka na 4 kółka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0181396
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Kupno busa dla osób z niepełnosprawnościami

Zgłaszający zbiórkę: PSONI Suwałki
PSONI Suwałki
Suwałki, podlaskie
Rozpoczęcie: 7 Lutego 2022

Opis zbiórki

Zapraszamy do Udziału w Facebookowym Kiermaszu Charytatywnym, którego celem jest zgromadzenie środków na wkład własny na zakup busa do przewozu osób z niepełnosprawnościami - uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Wodzie oraz podopiecznych Koła PSONI w Suwałkach.

Link do zbiórki kliknij tu -----> Kiermasz Charytatywny - zbiorka na cztery kółka

Nasz Dom działa od grudnia 2013 r. i liczy 44 dorosłych uczestników, mieszkańców powiatu suwalskiego, w przeważającej części osób starszych, z niepełnosprawnością intelektualną i z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Tworzymy jedną wielką Rodzinę. Staramy się, aby Uczestnicy znaleźli w naszym Domu spokój, ciepło, zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa. W ramach codziennych spotkań proponujemy wsparcie terapeutyczne, medyczne, rehabilitacyjne, psychologiczne, psychiatryczne i socjalne. Nagrodą za naszą pracę jest zadowolenie i szczęście naszych mieszkańców.

PSONI Suwałki

Wszystkich naszych Uczestników dowozimy do ŚDS-u. W chwili obecnej korzystamy z usług firmy transportowej, ale z uwagi na wciąż rosnące koszty widzimy konieczność zakupu własnego środka transportu. Chcielibyśmy skorzystać z dofinansowania ze środków PFRON, ale niezbędny jest wkład własny, który chcielibyśmy zebrać przy Państwa pomocy.

Wysokość wkładu własnego to 40% kosztów busa, czyli ok. 50 tys. zł. Do akcji włączyli się wszyscy nasi Uczestnicy, Kadra, Rodziny, Opiekunowie, Członkowie Koła PSONI w Suwałkach. Praca wre! Większość prac, które będą proponowane do sprzedaży jest wykonana w ŚDS w Białej Wodzie przez naszych uczestników i terapeutów.

Wykonujemy prace artystyczne, rękodzielnicze, produkujemy podpałkę ekologiczną K-Lumet, która jest naszą wizytówką i gadżetem reklamowym od lat. Niech nasza podpałka rozgrzeje Wasze świąteczne kominki i Wasze serca! Bardzo liczymy na Państwa wsparcie :) Wierzymy, że to się uda!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0181396
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki