Zbiórka dla podopiecznych DPS w Nowinach

Regina Ordowska
organizator skarbonki

Regina Ordowska

Dom Pomocy Społecznej w Nowinach jest placówką w której przebywają osoby dorosłe niepełnosprawne intelektualnie, w podeszłym wieku oraz chore przewlekle somatycznie.

Świadczymy całodobową opiekę nad osobami, które z różnych powodów są niezdolne do samodzielnego życia i funkcjonowania. Naszych mieszkańców otacza profesjonalna i życzliwa kadra: pielęgniarki, opiekunki, pokojowe, psycholog, rehabilitanci, pracownicy socjalni, instruktorzy terapii zajęciowej, dietetyk, kapelan oraz pracownicy administracji.

Przed pandemią COVID-19 mieszkańcy korzystali z wielu form terapii, rehabilitacji, imprez kulturalnych i sportowych, turnusów rehabilitacyjnych, pielgrzymek.W listopadzie 2020 roku okazało się, że ok. 70 % mieszkańców i pracowników uległo zakażeniu wirusem. 15 naszych podopiecznych zmarło.

Do tej pory liczna grupa mieszkańców boryka się z powikłaniami po chorobie i potrzebuje pogłębionej rehabilitacji i terapii. Uzyskane od Państwa wsparcie finansowe chcielibyśmy przeznaczyć na zakup materiałów potrzebnych do terapii zajęciowej oraz drobnego sprzętu rehabilitacyjnego.

Wsparli

150 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
30%
450 zł Wsparło 13 osób CEL: 1 500 ZŁ