Dołóż cegiełkę! - budowa Oddziału Pielęgnacyjno-Opiekuńczego dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Skarbonka pomagacza

Rok 2018 jest dla naszej fundacji rokiem przełomowym. Rozpoczęliśmy budowę drugiego budynku naszego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego, który jest zlokalizowany przy ul. Włocławskiej 169b w Toruniu.

Rozpoczęliśmy budowę Oddziału Pielęgnacyjno-Opiekuńczego dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych bez żadnego wsparcia finansowego, ponieważ zmusiła nas do tego sytuacja. Budujemy z własnych środków dopóty, dopóki nam wystarczy pieniędzy. Potrzebujemy środków na okna i dach. Musimy zebrać 4 mln zł do końca roku, by przed zimą zakryć budynek.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Podopiecznych, powzięliśmy decyzję budowy Domu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego, mając na uwadze szczególnie osoby, które z powodu różnych sytuacji życiowych potrzebują zapewnić opiekę swoim bliskim, które opiekują się osobami niepełnosprawnymi, żeby mogły odpocząć, wrócić do życia,
ponieważ nad chorymi będziemy sprawować pieczę my.

W nowym budynku utworzymy Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy z 20 miejscami dla dorosłych i 12 dziecięcymi.

Rozbudowa naszej placówki będzie stanowiła kamień milowy w historii działalności toruńskiego Hospicjum „Nadzieja”. Pozwoli nam na zwiększenie ilości świadczonych usług medycznych, wpłynie na ich jakość, zapewni naszym podopiecznym jeszcze lepsze warunki do egzystencji.

Pozwoli również na przyjęcie nowych pacjentów, dla których nasza placówka jest nie tylko miejscem zajęć terapeutyczno-rehabilitacyjnych, ale przede wszystkim jest ich prawdziwym Domem. Pełnym miłości, ciepła i zrozumienia.

Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się zbudować Nadzieję, dla kolejnych pokoleń nieuleczalnie chorych dzieci oraz dorosłych.

Toruń jest miastem, które od wieków strzeże Anioł. Głęboko wierzymy, że jesteśmy pod opieką wielu wspaniałych Aniołów, a Ty możesz zostać kolejnym z nich.

Dziękujemy z głębi serca!

Aleksandra Ruszczak

Aleksandra Ruszczak

Aleksandra Ruszczak

!

36 osób wsparło

50 zł

Bożena Łukaszewska

10 zł

Anonimowy Pomagacz

300 zł

Dobry Aniol

Marzenia spelniajcie sie... Rozsiewam Wam dzieci swoja dobra i zyczliwa energie . . .
10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Spelniajcie marzenia
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymamy kciuki aby sie udało!!

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość