Zjednoczeni dla Marcelka

Monika Maciejewska
organizator skarbonki

Kochani... Wiem, że czasy są jakie są. Wiem, że każdemu nie jest dziś łatwo. Nawet mnie... Dziś wszyscy zastanawiamy się co będzie jutro, co się jeszcze wydarzy... Ale mimo tego nie zapominajmy o innych, którym jest dziś jeszcze ciężej niż nam.

Historia Marcelka sięga przełomu 2019/2020 roku. Kiedy to jego rodzice dowiedzieli się o nowotworze w Jego główce. Tu nie dawno mu zbyt wielu szans, dlatego po konsultacjach udało się uzyskać informację, że Marcelek ma szansę na życie. Przeszkodą była ogromna kwota, prawie 4 MILIONÓW zł.

Dzięki Wam udało się zebrać ta ogromną kwotę w niecałe 3 tygodnie. Marcelek w lutym wyruszył po życie do Stanów. Tam po kolei przechodzil bardzo długie leczenie. Wraz z rodzicami spędzili tam pół roku. Po pół rocznym leczeniu główka Marcelka była czysta, wyniki rewelacyjne. Rodzina w lipcu wróciła do Polski.

Niestety szczęście  nie trwało długo. W październiku okazało się , że jest wznowa. Podobnie jak za pierwszym razem w Polsce powiedziano, że nie są w stanie pomóc. Jedy a szansa to USA i inna metoda leczenia. Ale koszt ogromny. Prawie 4 MILIONY ZŁOTYCH.

Błagam pomóżmy Dajmy Marcelkowi szansę na Życie.

Państwo Im niestety nie pomoże, mogą liczyć tylko na naszą pomoc :(

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Ewa

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
6 789 zł Wsparło 225 osób CEL: 100 000 ZŁ