Zosia ma szansę chodzić samodzielnie. Nie możemy tego zmarnować. Pomóż!

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 164 osoby
9 301 zł (100,07%)
Zbiórka na cel
Zabieg Fibrotomii - szansą na sprawność

Zosia Kopko, 5 lat

Suwałki, podlaskie

Mózgowe Porażenie Dziecięce, Padaczka

Zakończenie: 5 Września 2019

Narodziny dziecka, to taki cudowny moment. Po miesiącach oczekiwania w końcu możesz zobaczyć swoje dziecko. Przytulić je… Mojej Zosieńki nie mogłam wziąć w ramiona, nie mogłam pocałować jej maleńkiej główki, przytulić, bo od razu trafiła na oddział intensywnej terapii. 

Córeczka kilka dni walczyła z odmą oskrzelowo-opłucną. Wygrała tę walkę, ale przedwczesny poród i niedotlenienie odbiły się na jej zdrowiu. Zosia ma Mózgowe Porażenie Dziecięce, wzmożone napięcie a dwa lata temu u córeczki zdiagnozowano także padaczkę. 

Każdego dnia walczę, by Zosia miała w przyszłości normalne życie. By była sprawna. Córeczka  potrzebuje ciągłej rehabilitacji. Do tego dochodzą turnusy rehabilitacyjne, sprzęt ortopedyczny. Tylko dzięki ciężkiej pracy Zosia nie jest przykuta do wózka. Córeczka może być jeszcze bardziej sprawna i samodzielna, ale musi przejść zabieg Fibrotomii. Likwiduje on przykurcze mięśni, zmniejsza ból. Niestety nie jest on refundowany. 

Wierzę, że znajdą się dobre serca, które pomogą Zosi. Wierzę, że w końcu sama stanie na nóżki i pójdzie bez niczyjej pomocy. Proszę o wsparcie. Tylko z Tobą może się udać!

Irena, mama Zosi.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 164 osoby
9 301 zł (100,07%)