#artsportfunchallenge2

Fundacja "Zostań Aniołem"
organizator skarbonki

Zasady Akcji #artsportfunchallenge2 (malowanie poprzez bieganie)

Jest to wyzwanie, które polega na tym, by osoba nominowana do zadania - poprzez bieganie za pomocą zapisu sygnału GPS ze swojego telefonu przebiegła, przeszła (uprawiając np. nodric walking) lub najzwyczajniej przespacerowała dystans:

10 km - sportowcy, biegacze, osoby dorosłe

5km - osoby z dziećmi

Dystans należy przebyć tak, by zapis sygnału (śladu) GPS stworzył jakiś ciekawy obrazek.

Aby obraz był czymś naprawdę pięknym i wyrazistym, taką trasę należy wcześniej dobrze zaplanować, następnie pokonać i udostępnić na portalu społecznościowym. Każdy kto wykona zadanie zostaje automatycznie upoważniony do nominowania kolejnych (wybranych przez siebie) 5 osób.

Czas na wykonanie zadania od daty nominacji to 1 tydzień.

Osoby nominowane, które nie podejmą wyzwania, będą mogły odstąpić od podjęcia wyzwania wpłacając symboliczną kwotę (np. 10-20zł) na konto siepomaga, a wszystkie te zebrane środki będą przeznaczone na Fundację „Zostań Aniołem”.

Pomysłodawcą i inicjatorem akcji jest Pan Tomasz Majcherski – trener personalny.

Fundacja „Zostań Aniołem” ze Strumienia prowadzi działalność na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w tym na rzecz osób z niepełnosprawnością. Nasze działania kierujemy w szczególności do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu. Jest to placówka stałego pobytu przeznaczona dla 73 chłopców z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniami. Celem niniejszej akcji jest pozyskanie środków na aktywizację ruchową mieszkańców dps oraz bieżącą działalność statutową fundacji.

Zebrane środki chcielibyśmy przeznaczyć działalność statutową fundacji oraz na zakup i montaż piłkołapu przy boisku należącym do dps, a także na zakup różnego rodzaju sprzętów sportowych i rekreacyjnych (np. rowery, sprzęt do gry w badmintona, siatka i słupki do gry w siatkówkę, piłki, hulajnogi, frisbee, rolki, zestaw do speedballa itd.).

Więcej o informacji naszej Fundacji oraz statut dostępne są na stronie http://dps-strumien.pl/index.php/zostan-aniolem

a bieżącą działalność można obserwować na  https://www.facebook.com/FundacjaZostanAniolem

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

10 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Andrzej Zazgórnik

50 zł

Damian Harazim

#artsportfunchallenge2
20 zł

Skrzydlaty Anioł

10 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Grażyna

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
6%
6 250 zł Wsparło 146 osób CEL: 100 000 ZŁ
Wesprzyj