Uratuj ŻYCIE Fabianka.

DobroWraca
organizator skarbonki

Właśnie zostaliśmy zakwalifikowani do operacji serca w USA - tylko tam dali nam nadzieję na ocalenie życia synka! Na dniach przyjdzie oficjalny kosztorys, jednak już teraz dostaliśmy informację, że operacja może kosztować nawet 10 milionów złotych! Walczymy z czasem, a Fabian słabnie każdego dnia… Błagamy o pomoc! Musimy zdążyć, musimy….

DobroWraca

Bez operacji serca Fabianek straci szansę na przeszczep wątroby... RATUJ ŻYCIE❗️Matka nie prosi lecz BŁAGA o pomoc. 

Śmierć zbliża się do Fabianka coraz szybszym krokiem i wyciąga do niego dłoń. A ja nic nie mogę z tym zrobić. Ja, matka, która powinna chronić swoje dziecko przed każdym złem, nie jestem w stanie uchronić synka przed najgorszym..

DobroWraca

DobroWraca

Czekamy. Czas pędzi nieubłaganie, a stan Fabianka pogarsza się z każdą chwilą... Nie jedziemy do Warszawy, nie jedziemy już do żadnego innego szpitala w Polsce.

W poniedziałek wróciliśmy z Fabiankiem do domu i mamy czekać na cud. Wyniki badań są jednoznaczne: Fabianek jest w złym stanie. Tu już nikt ani nic mu nie pomoże. Tylko ten przeszczep, którego nie może mieć, bo musi mieć najpierw zoperowane serduszko.

DobroWraca

Fabianek dzisiaj dużo śpi. Gdy wstaje, to jest bardzo nerwowy. On czuje, że jest źle. Gdy się obudzi, to przytuli się do mnie, a ja powiem, żeby się nie bał, bo wszystko będzie dobrze. Później, gdy znowu zaśnie, usiądę koło jego łóżeczka i zapłaczę... Znowu. Cicho, aby nie słyszał.

Czekamy na odpowiedzieć zza granicy, na kosztorys operacji, na informację, kiedy mamy przyjechać. Wysłałam tyle maili, próśb, zapytań... I nie pozostaje mi nic innego jak czekać... Czekać na cud lub na śmierć swojego dziecka...

Mama

DobroWraca

Szansa dla naszego synka czeka w Stanach Zjednoczonych. Jeśli tylko uda nam  się zdobyć ogromną sumę pieniędzy, synek przejdzie operację serca, która otworzy mu furtkę do przeszczepu wątroby - do lepszego i zdrowszego życia. Choroba wątroby Fabianka postępuje coraz bardziej. Gdy dojdzie do marskości, a serduszko synka nie będzie wyleczone, nie ma już ratunku…

DobroWraca

Informacja o jednej chorobie śmiertelnej jest ciosem, po którym trudno się podnieść. My usłyszeliśmy, że nasz synek ma w sobie dwie takie choroby… Niezwykle skomplikowana wada serca i Zespół Alagille'a. Nad Fabiankiem ciążą dwa wyroki. Jest zakwalifikowany do przeszczepu wątroby, która z dnia na dzień coraz gorzej pracuje. Niestety, by przejść operację, konieczne jest najpierw zoperowanie serca. A w Polsce nikt się tego nie podejmie… Jedyny ratunek czeka w szpitalu w Stanach Zjednoczonych - miejscu, gdzie ratują dzieci takie jak Fabian!

DobroWraca

Czekamy na kosztorys, jednak musimy działać już teraz. Cena za życie naszego dziecka wyniesie nawet kilka milionów złotych… Walczymy o cud i błagamy Was o pomoc… Jesteście naszą jedyną i ostatnią nadzieją. Nie poddamy się, póki nasz Fabianek walczy. A on tak bardzo chce żyć…

Rodzice 

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Życzę Powodzenia

Życzę Powodzenia
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Zdrowia ! 3mam kciuki

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
34%
346 158,95 zł Wsparło 10 309 osób CEL: 1 000 000 ZŁ
Wesprzyj