Pomóżmy ratować ŻYCIE

Fundacja DOBROWRACA MG
organizator skarbonki

Mamy nowe informacje od profesora z USA! Wiemy już, że lek, który ma pomóc naszemu synkowi, nie jest lekiem o jednorazowym podaniu. Leczenie będzie długofalowe.

Wciąż czekamy na pełen kosztorys leczenia, który może sięgnąć nawet kilku milionów złotych... Teraz potrzebujemy Was jeszcze bardziej niż zwykle!

DobroWraca

Lek, który Leoś dostanie raz, będzie musiał być podawany przez kolejne 36 miesięcy. Najpierw codziennie, a później co 2 dni. 

Po otrzymaniu pierwszej dawki leczenia nie można przerwać. To walka o życie Leosia!

Równocześnie w innej klinice toczy się walka o możliwość podania tzw. leku sierocego, który wspomaga leczenie chorób mitochondrialnych. Leki te podają dopiero od 2 roku życia. Mamy jednak głęboką nadzieję, że Leosia zdecydują się leczyć wcześniej... Modlimy się o to.

DobroWraca

Indie nadal czekają na Leosia z przeszczepem komórek macierzystych. Leczenie zostało opłacone, jednak sam transport medyczny w dwie strony to aż 800 tysięcy złotych! Tyle musimy mieć, gdy synka stan na tyle się poprawi, że będziemy mogli tam lecieć. 

Dzięki Wam wiemy, że nie jesteśmy sami. Walczymy o życie naszego małego synka i wierzymy, że on wygra. Jesteście cudem, który pojawił się na naszej drodze. Tak samo cudem jest informacja o nowych możliwościach leczenia. Zrobimy wszystko, by wykorzystać tę szansę. Tylko prosimy, pomóżcie nam, pomóżcie Leosiowi...

Rodzice

Konsultujemy Leona z profesorem z USA, który zaproponował podanie eksperymentalnego leku. Trwają procedury: musimy uzyskać zgodę komisji etycznej oraz znaleźć klinikę, w której będzie mógł być podany lek.

Działamy, cały czas szukamy ratunku dla naszego synka! Każdy dzień, w którym możemy go przytulić, w którym jest z nami, a wraz z nim nadzieja na pokonanie okrutnej choroby, jest najcenniejszym darem.

Dziękujemy, że jesteście z nami! 

Leoś skończył właśnie 16 miesięcy. Wiemy, że nie tak powinien je obchodzić, nie w szpitalu, nie na ringu walki o życie, ale chcieliśmy je uczcić. Zapraszam Was do wzięcia udziału w nietypowej akcji - dla Waszego zdrowia i dla zdrowia Leosia, naszego kochanego synka. Dołącz, niech wieść niesie się w świat!

Darek, tata

DobroWraca

Trwa rozpaczliwa walka o życie małego Leosia❗️Pomoc cały czas potrzebna! Choroba mitochondrialna, uszkodzony gen SCO2 zabija Leosia! 

BŁAGAM o POMOC ❗67 dni tyle zostało wg medycyny mojemu synkowi. Czekamy na RATUNEK, który będzie kosztował miliony. Bez Was Leoś nie doczeka leczenia. Tyle zostało mu do półtora roku . 18 miesięcy. Tyle żyją dzieci z tą chorobą. Pomóżcie BŁAGAM Mama. 


“Jesteśmy w Niemczech - dzięki Wam. Dzięki pomocy tysięcy ludzi, którzy zechcieli ratować życie naszego dziecka, możemy dalej o nie walczyć. Jesteśmy z Leosiem 24 godziny na dobę. Lekarze robią co w ich mocy, by poprawić jego stan. Cały czas trwają konsultacje z klinikami we Włoszech i w USA. Jeśli się okaże, że możemy lecieć na przeszczep komórek macierzystych do Indii - będziemy gotowi. Cały czas jednak potrzebujemy pomocy… Ratowanie życia Leosia pochłania gigantyczne środki. “ Błagamy o pomoc Rodzice. 

DobroWraca

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Ania💗💗💗💗

10 zł

Ewelina

1 zł

Danuta Walewska

💛💛💛
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
105%
136 634,25 zł Wsparło 4 360 osób CEL: 130 000 ZŁ