Aby choroba całkowicie nie przykuła Agnieszki do łóżka, potrzebna pomoc!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 545 osób
22 958,79 zł (43,16%)
Brakuje jeszcze 30 233,21 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Roczna intensywna rehabilitacja

Agnieszka Grabowska, 44 lata

Ciechanów, mazowieckie

Stwardnienie rozsiane

Pierwsze objawy tej podstępnej choroby pojawiły się u Agnieszki już w 2012 roku. Zaczęło się od drętwienia rąk, lekkich problemów z chodzeniem czy utrzymaniem równowagi. Jak to zwykle bywa wszystko zostało zrzucone na karb zmęczenia. Dopiero, gdy objawy zaczęły się znacznie nasilać Agnieszka poszła do lekarza. Początkowo zdiagnozowano u niej boreliozę i pod jej kątem była leczona. Tylko to w żaden sposób nie polepszało stanu zdrowia Agnieszki. 

Zaczęliśmy szukać lekarzy i specjalistów, którzy pomogą Agnieszce. Dwa lata temu poznaliśmy diagnozę, która wszystkich nas zszokowała - stwardnienie rozsiane. Okropna i straszna choroba, która zniewala człowieka i z każdym dniem odbiera mu samodzielność i godność. Nie możemy liczyć na żadną pomoc. Agnieszka ma raz w roku turnus rehabilitacyjny, a w tym czasie sama musi opłacić rehabilitację. Tylko z czego, jeśli dostaje 400 zł miesięcznie dodatku. To przytłacza gorzej niż choroba.

Niemoc i bezradność  osłabiają ją jeszcze bardziej. Musimy ratować Agnieszkę i zrobimy wszystko, aby choroba nie przykuła jej całkowicie do łóżka. Pomóż nam postawić ją na nogi!

Rodzina Agnieszki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 545 osób
22 958,79 zł (43,16%)
Brakuje jeszcze 30 233,21 zł
Wesprzyj Wesprzyj