Przed Anią długa droga, by odzyskać zdrowie zaatakowane przez nowotwór! POMÓŻ!

Anna Kruck

Przed Anią długa droga, by odzyskać zdrowie zaatakowane przez nowotwór! POMÓŻ!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0207837
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, dojazdy do specjalistów, pobyt przy klinice

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Anna Kruck, 38 lat
Głogów, dolnośląskie
Rak jasnokomórkowy nerki, stan po resekcji guza rdzenia kręgowego
Rozpoczęcie: 13 Czerwca 2022
Zakończenie: 28 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Dwa lata temu usłyszałam pierwszą diagnozę: rak jasnokomórkowy nerki. Trafne rozpoznanie, natychmiastowe skierowanie na operację i usunięcie guza z częścią nerki. Wierzyliśmy, ze to koniec koszmaru. Drętwienie nóg i rąk obnażyły kolejny nowotwór: glejak.

Guz był zlokalizowany wewnątrz rdzenia. To było straszne. Myślałam, że objawy są skutkiem przepukliny. Ta paraliżująca niepewność, lęk o przyszłość, o moje dzieci, myśli, które nasilały się, mimo że starałam się je odepchnąć z całych sił. Kolejna operacja i nowa rzeczywistość. Mam prawostronne, zaburzone czucie głębokie, od odcinka piersiowego wraz z nogą – nie czuję swojego ciała. A to nie koniec. Nie mam pojęcia jakie leczenie zostanie dobrane, ale wciąż jestem na początku drogi w walce o swoje zdrowie i życie.

Życie obdarowało mnie piątką cudownych dzieci. Najmłodsze z nich nie ma jeszcze czterech lat. Wiem, że zrobię wszystko, by odzyskać jak najwięcej z utraconej sprawności, a rodzina jest moją największą motywacją. Koszty niezbędnej rehabilitacji i leczenia jednak przekraczają nasze możliwości, szczególnie w perspektywie długich miesięcy, a może nawet lat. 

Mam wielką nadzieję, że teraz czeka mnie tylko powrót do zdrowia. Bez nawrotów, operacji i innych przeszkód. Z waszym wsparciem będzie mi łatwiej stawić czoła najbliższym tygodniom i miesiącom. Dodajcie mi skrzydeł, bym jak najszybciej mogła powiedzieć, że ten koszmar już się skończył !

Ania

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0207837
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki