Porcja Dobrych Wieści - 01.02.2021

Największa MOC pomagania to tysiące ludzi o wielkich sercach, którzy razem z nami walczą o lepszy świat! Dobre wiadomości sprawiają, że mamy jeszcze więcej mocy, dlatego chcemy się z Wami nimi podzielić. To tylko część magii pomagania, która dzieje się na Siepomaga.pl! Dziękujemy, że jesteś z nami!

To jest mail samych dobrych wieści!

 

"Datę 19 stycznia 2021 roku zapamiętamy na zawsze. To zwieńczenie naszej walki o to, aby Maciuś otrzymał terapię genową stosowaną w leczeniu rdzeniowego zaniku mięśni. Ten sukces to wynik ciężkiej pracy i pomocy tysięcy osób! Jeszcze raz z całego serca dziękuję wszystkim, którzy dołożyli do naszego szczęścia choć najmniejszą cegiełkę!".
Mama Maciusia

Zobacz

 

To było wspaniałe święto! W niedzielę najpiękniejsza Orkiestra na świecie zagrała już 29. raz! Podczas zbiórki na Siepomaga zebraliśmy ponad 1,8 mln zł! Środki z tegorocznego finału zostaną przekazane na zakup sprzętu dla larygologii, otolarygologii i diagnostyki głowy, by ratować życie i zdrowie pacjentów!

Zobacz

 

Nadia, jako czwarte dziecko w Polsce, otrzymała komórki CAR-T Cell! Popłynęły do jej organizmu i teraz prowadzą tam wojnę z białaczką! "Kiedy dane nam będzie w najbliższym czasie wyjść do domu, to każdy dzień i każda chwila będą bezcenne – obiecujemy wycisnąć z nich tyle, ile się da. Dziękujemy Wam za pomoc i podarowaną nam szansę!".
Nadia z mamą

Zobacz

 

To był prawdziwy wyścig z czasem i udało się – zbiórka osiągnęła 100%! Dzięki Wam Martynka stanie do ostatniej (mocno w to wierzymy) bitwy z rakiem. Wygrana może oznaczać pełne zwycięstwo! Trzymajcie kciuki za dzielną Martynkę i powodzenie operacji. Wasza pomoc kolejny raz dała nadzieję i pokazała, że niemożliwe nie istnieje!

Zobacz

 

"Nastał dzień, na który tak bardzo czekaliśmy! Hania otrzymała terapię genową w walce z SMA! To Wy dokonaliście tego cudu, daliście Hani szansę. Będziemy Wam wdzięczni do końca naszego życia. Wreszcie płaczemy ze szczęścia, a nie ze strachu. Dziękujemy Wam z całego serca. Bez Was terapia genowa nie byłaby możliwa!".
Rodzice Hani

Zobacz

 

"Tak cieszy myśl, że jest na tym świecie tyle dobrych serc! Bo to dzięki Wam Rostek ma szansę pokonać raka! Na razie synek walczy ze skutkami chemii. Przed Rostkiem jeszcze radioterapia oraz immunoterapia. Wierzę, że wygramy, innej możliwości nie ma! Dziękujemy Wam za pomoc. Trzymajcie kciuki za małego Wojownika!".
Alina, mama Rostka

Zobacz

Dziękujemy!