1% od pracowników Huawei Polska dla Siepomaga

Pracownicy Huawei Polska mają nie tylko wielkie serca, ale i ogromną moc pomagania. W tym roku, część z nich zdecydowała się przekazać 1% swojego podatku między innymi Fundacji Siepomaga.

- Dzięki kolejnej już kampanii informacyjnej przeprowadzanej w naszych dwóch biurach ulokowanych w Warszawie: lokalnym oraz regionalnym, będącym centralą na cały region Europy Środkowo-Wschodniej i kraje nordyckie, nasi pracownicy coraz liczniej dostrzegają, jak wielka moc kryje się za wydawałoby się niewielkim 1%. Spora część z nich, wierząc w wyrównywanie szans i walkę z wykluczeniem społecznym, zdecydowała się w tym roku przekazać swój 1% podatku m.in. Fundacji Siepomaga – mówi Alicja Tatarczuk, Public Affairs & CSR Manager Huawei Polska

To między innymi właśnie dzięki takim bezinteresownym akcjom, Siepomaga zdobywa dodatkowe środki z 1%, aby móc jeszcze skuteczniej wspierać podopiecznych w trudnej sytuacji życiowej lub zdrowotnej.

Dziękujemy za ten piękny gest!

Zmiana 1% na 1,5% podatku 

W czerwcu 2022 roku rząd przyjął poprawkę dotyczącą zmiany 1% na 1,5% podatku dla OPP. W związku z tym w 2023 roku wypełniając PIT, masz możliwość przekazać aż 1,5% podatku wybranej Organizacji Pożytku Publicznego lub ich Podopiecznym.

Więcej informacji dla Podopiecznych dotyczącym zmiany z 1% na 1,5% zamieściliśmy w tym artykule.