Uległ wypadkowi w pracy. Dzięki zbiórce trafi na intensywną rehabilitację

Sukcesem zakończyła się internetowa zbiórka Siepomaga.pl na rzecz pomocy dla 45-letniego mieszkańca gminy Wierzchlas, który w 2019 roku uległ wypadkowi przy pracy. Dzięki ofiarności darczyńców w ciągu 4 miesięcy udało się zebrać ponad kwotę ponad 100 tys. zł na intensywną rehabilitację mężczyzny.

Mieszkaniec gminy Wierzchlas pracował jako pomocnik lakiernika. 21 listopada w trakcie pracy został przygnieciony tylną burtą naczepy samochodu ciężarowego. W wyniku wypadku doznał licznych obrażeń. Trzy miesiące spędził na oddziale intensywnej terapii. Konsekwencje wypadku okazały się jednak bardzo poważne: czterokończynowy niedowład, niewydolność oddechowa. Bez respiratora pan Grzegorz nie był w stanie oddychać. Mimo wszystkich przeciwności wraz z najbliższymi postanowił walczyć o powrót do zdrowia.

- Zarówno mama, ja, jak i mój młodszy brat chcemy zrobić wszystko, żeby tacie niczego nie zabrakło, jednak sami nie dajemy już rady… Mama opiekuje się tatą non stop, ja mam 19 lat, brat jest 2 lata młodszy i sami po prostu nigdy nie zdobędziemy tak ogromnych pieniędzy, by ratować naszego tatę. Dlatego w imieniu całej naszej rodziny – proszę z całego serca, pomóż nam! - pisał Kacper, syn Grzegorza, który w grudniu 2020 r. założył zbiórkę dla taty na Siepomaga.pl.

W pomoc mocno zaangażowali się również mieszkańcy gminy Wierzchlas. Dzięki wspólnym lokalnym akcjom i zbiórce na Siepomaga.pl  w ciągu zaledwie 4 miesięcy udało się zebrać ponad 100 tys złotych na roczną intensywną rehabilitację pana Grzegorza.


Dziękujemy!