Twoja firma może przekazać 1% podatku. Weź udział w akcji!

Chciałbyś przekazać 1 procent podatku od firm? Weź udział w akcji “Pomaganie to znak firmowy” i przekonaj się, że pomaganie nic nie kosztuje!

Czy firma może przekazać 1% podatku?

W praktyce Twoja spółka nie może przekazać 1% podatku na Fundację ani jej podopiecznego. Możesz za to zachęcić pracowników Twojej firmy, by przekazali swój 1% na wspólny cel!

Wspólna pomoc łączy, szczególnie taka, która nic nie kosztuje. Udział w akcji “Pomaganie to znak firmowy” dodatkowo integruje i wzmacnia relacje pracowników. Przekażcie razem coś dobrego i dajcie szansę na lepsze jutro chorym dzieciom i dorosłym.

Weź udział w akcji “Pomaganie to znak firmowy”!

Przekazanie 1% podatku od firm w ramach akcji Siepomaga nic nie kosztuje! Wystarczy, że pracownicy w swoim zeznaniu podatkowym wpiszą KRS Fundacji Siepomaga, a celu szczegółowym - NIP Twojej firmy.

Środki, które wspólnie zbierzecie, możecie przekazać na wspólny cel charytatywny. To od Was zależy, czy trafią one do konkretnego Podopiecznego Fundacji, szpitala czy domu dziecka.

Każda firma, która weźmie udział w akcji, otrzyma od nas certyfikat udziału i znak “Pomocna Firma”. Pomaganie to powód do dumy!

Twoja firma może przekazać 1% podatku - zgłoś się!

Wejdź na stronę 1 procent od firmy i Zgłoś swoją firmę do akcji! Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz. W odpowiedzi dostaniesz od nas instrukcję, jak przekazać 1% podatku, którą będziesz mógł przekazać pozostałym pracownikom.

Razem z kolegami możecie dać nadzieję na lepsze jutro chorym dzieciom i dorosłym. Zachęć ich do udziału w akcji!

Więcej informacji znajdziesz na stronie Siepomaga: 1% procent od firmy

Zmiana 1% na 1,5% podatku 

W czerwcu 2022 roku rząd przyjął poprawkę dotyczącą zmiany 1% na 1,5% podatku dla OPP. W związku z tym w 2023 roku wypełniając PIT, masz możliwość przekazać aż 1,5% podatku wybranej Organizacji Pożytku Publicznego lub ich Podopiecznym.

Więcej informacji dla Podopiecznych dotyczącym zmiany z 1% na 1,5% zamieściliśmy w tym artykule.