Zobacz, jak zapłacić mniejszy podatek! Pobierz potwierdzenie darowizn Siepomaga

W 2021 roku wpłaciłeś darowiznę na zbiórkę Siepomaga? Zapłać mniejszy podatek.

Skorzystaj z ulgi podatkowej, kiedy będziesz rozliczać swój PIT za 2021 rok. Pomoże Ci w tym potwierdzenie darowizn Siepomaga.

W potwierdzeniu znajdziesz m.in. dokładne kwoty, jakimi wsparłeś zbiórki oraz daty ich wpłacenia. Dzięki temu w swoim banku z łatwością znajdziesz potwierdzenia przelewów Twoich darowizn.

Tak skompletowana dokumentacja pomoże Ci w bezproblemowym rozliczeniu ulgi podatkowej w swoim Picie za 2021 rok i rozliczenie darowizn przekazanych organizacji pożytku publicznego, jaką jest Siepomaga. Pamiętaj jednak, że kwota, jaką możesz odliczyć, wynosi maksymalnie 6% Twojego dochodu.

Co zrobić, aby pobrać Twoje indywidualne potwierdzenie darowizn?

Wejdź na stronę potwierdzenie darowizn Siepomaga i jeśli nie jesteś zalogowany, podaj swój adres e-mail, przy pomocy którego dokonałeś wpłat na zbiórkę. Na pocztę mailową otrzymasz link do pobrania dokumentu. Możesz także podać dane, które mają się znajdować na wygenerowanym dokumencie, lub wpisać je ręcznie po wydrukowaniu.

Nie zwlekaj, zapłać mniejszy podatek dzięki wsparciu zbiórki na Siepomaga.pl.

Pobierz potwierdzenie darowizn Siepomaga! >>

Rozliczając swój PIT, nie zapomnij o przekazaniu 1% podatku dla Fundacji Siepomaga lub jej Podopiecznych. to niewielki gest, który daje nadzieję Potrzebującym.

Zmiana 1% na 1,5% podatku 

W czerwcu 2022 roku rząd przyjął poprawkę dotyczącą zmiany 1% na 1,5% podatku dla OPP. W związku z tym w 2023 roku wypełniając PIT, masz możliwość przekazać aż 1,5% podatku wybranej Organizacji Pożytku Publicznego lub ich Podopiecznym.

Więcej informacji dla Podopiecznych dotyczącym zmiany z 1% na 1,5% zamieściliśmy w tym artykule.