#SiepomagaUkrainie - Dowiedz się, jak możesz pomóc Ukrainie z Siepomaga.pl

Wielu Polaków z zapartym tchem obserwuje sytuację na Ukrainie. Niestety, nie potrafimy zatrzymać wojny i zapobiec rozlewowi krwi, ale mamy MOC, by zjednoczyć się i nieść pomoc. Dowiedz się, jak można pomóc Ukrainie razem z Siepomaga.pl!

1. Dołóż się do zbiórki na rzecz Ukrainy

Przerażające informacje o cierpieniu niewinnych ludzi i ofiarach zbrojnego konfliktu spowodowały, że Fundacja Siepomaga uruchomiła zbiórkę na pomoc Ukrainie.

Jesteśmy zaskoczeni jej rekordowym wsparciem i zainteresowaniem. W kilka dni wspólnymi siłami zebraliśmy ponad 20 mln, a to jeszcze nie koniec! Cała zebrana kwota zostanie przekazana na pomoc ofiarom konfliktu Ukrainie.

Fundacja Siepomaga przekazała 100 tys. zł ze środków zebranych w ramach 1% podatku. Zbiórkę wsparło także PayU, które zrezygnowało z prowizji operatora. W promocję zbiórki zaangażował się portal wykop.pl.

Wszystkim partnerom oraz darczyńcom z całego serca DZIĘKUJEMY i prosimy o dalszą pomoc. Każdy kwota wsparcia to ratunek dla Ukrainy.

Wesprzyj zbiórkę “Pomoc Ukrainie” >

2. Załóż Skarbonkę na pomoc Ukrainie

Gromadzisz społeczność wokół siebie? Wykorzystaj jej siłę, by czynić dobro!

Swoje skarbonki na pomoc Ukrainie utworzyli m.in. influencerzy, gracze, sportowcy i firmy.

Załóż swoją Skarbonkę, która wesprze zbiórkę Siepomaga. Aby ją wypromować, możesz:

  • zaoferować swój produkt w ramach wsparcia, np. tak, jak zrobiła to Irena Owsiak z Healthy Omnomnom, która za wsparcie dowolną kwotą oferuje autorski eBook z wege przepisami,
  • zebrać środki w ramach eventu, który zorganizujesz - może to być turniej sportowy lub wyprzedaż garażowa,
  • zamiast prezentów, z okazji zbliżającej się Twojej uroczystości, poprosić bliskich o wpłatę na skarbonkę.

100% środków zebranych w ramach Twojej skarbonki zasili zbiórkę Siepomaga “Pomoc Ukrainie”.

Załóż skarbonkę na rzecz zbiórki “Pomoc Ukrainie” >

3. Wesprzyj rodzinę z Ukrainy

By ratować siebie i dzieci i znaleźć schronienie w Polsce, narażali swoje i ich życie. Ich bliscy walczą o życie i za ukochany kraj - Ukrainę. To tam zostawili wszystko, co mieli, by uciec przed wojną.

Tu - w Polsce nie mają prawie nic. Polegają wyłącznie na tym, co otrzymali od Polaków. Nie wiedzą, do kiedy mają dach nad głową, na jak długo wystarczy im jedzenia, czy znajdą pracę ani jaką przyszłość mają ich dzieci.

Pomóż im przetrwać i zapewnić przyszłość. Wesprzyj wybraną rodzinę i daj nadzieję na przyszłość i szansę na drugie życie.

Wejdź na zbiórkę na pomoc rodzinom Uchodźców, w dziale “Skarbonki” znajdziesz rodziny, które potrzebują długofalowej pomocy.

4. Przekaż swój 1% podatku dla Ukrainy

Przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje! Wystarczy, że rozliczając swój PIT, zdecydujesz się wesprzeć Fundację Siepomaga. Zebrane w ten sposób środki trafią na ratunek ofiar konfliktu.

W swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisz KRS 0000396361, a jako cel szczegółowy “0185785 Ukraina”.

Zobacz instrukcję, jak przekazać swój 1% podatku na rzecz ofiar na Ukrainie.

5. Weź udział w charytatywnej licytacji

W ramach pomocy możesz wziąć udział w licytacjach na Allegro lub wystawić swój przedmiot. Cały dochód z tych transakcji wesprze zbiórkę Siepomaga.

Wśród przedmiotów do wylicytowania znajdziesz m.in. konsolę do gier PS5, rzemieślnicze miody lub wiele książek. Zobacz wszystkie aukcje charytatywne Siepomaga.

6. Jesteś organizacją, która pomaga Ukrainie? Załóż Kampanię

Siepomaga chętnie wspiera inne organizacje m.in. stowarzyszenia oraz fundacje, które niosą pomoc Ukrainie.

Swoje Kampanie założyli już m.in. SOS Wioski Dziecięce, Polska Akcja Humanitarna czy Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego.

Jeśli Twoja organizacja niesie pomoc dla Ukrainy i potrzebuje wsparcia - dołącz do Siepomaga i załóż Kampanię!

7. Promuj, udostępniaj, wspieraj

Im więcej osób dowie się o wszystkich sposobach niesienia pomocy, tym więcej dobrego będziemy mogli zrobić i uratować więcej żyć. Nie zwlekaj i podziel się tymi informacjami - udostępnij na Facebooku, prześlij znajomym, pokaż na Instagramie!

Kliknij i pobierz materiały promocyjne:

https://img.siepomaga.pl/pliki/ukraina/facebook_materialy_promocyjne.zip https://img.siepomaga.pl/pliki/ukraina/materialy_promocyjne.zip

Niech cała Polska dowie się jak #SiepomagaUkranie!