Niesamowity gest - koszulki Stomil Olsztyn z logo Siepomaga.pl

Na koszulki pierwszoligowej drużyny Stomil Olsztyn trafiło logo Siepomaga.pl. W ten sposób drużyna postanowiła promować zbiórki Potrzebujących na cele medyczne. To pierwszy tego typu projekt charytatywny w polskiej piłce nożnej.

Ze względu na brak sponsora strategicznego, na czas ligi wiosennej drużyna Stomil Olsztyn postanowiła zrobić coś dobrego. W puste miejsce na koszulki Stomil Olsztyn trafiło logo Siepomaga.pl — największego portalu crowdfundingowego do ratowania zdrowia i życia w Polsce. To pierwsza tego typu akcja charytatywna w polskiej piłce nożnej.

Do ogłoszenia podpisania umowy doszło 15 lutego 2022 roku, w kinie Helios w Olsztynie podczas prezentacji piłkarzy Stomil Olsztyn.

Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy mogli promować dobroczynność wśród kibiców piłki nożnej, szczególnie z Warmii i Mazur.

Na portalu Siepomaga.pl znajdziecie tysiące Podopiecznych, którzy potrzebują Twojej pomocy. Zobacz, komu możesz pomóc - wesprzyj zbiórkę lub przekaż 1% podatku w okresie rozliczeniowym PIT.