Zobacz najciekawsze skarbonki, które zostały założone na pomoc Ukrainie

Ogólnopolska zbiórka na Pomoc Ukrainie przekroczyła już 40 mln! Organizujemy kolejne transporty najpotrzebniejszych rzeczy do Ukrainy takich jak opatrunki, opaski zaciskowe, buty i sprzęt do łączności. Nasze wysiłki nie ustają nawet na chwilę! 

To wszystko jest możliwe dzięki hojności darczyńców, a także osób, które utworzyły swoje skarbonki i zachęcają innych, by je zapełniać.

Jedz zdrowo i pomagaj - kulinarne skarbonki charytatywne 

Lubisz zaskakiwać się nowymi smakami? Pod zbiórką Fundacji Siepomaga na rzecz Ukrainy możesz znaleźć wiele kulinarnych skarbonek. Masz ochotę na “Dobre Kanapki” Justyny Świetlickiej, a może poszukujesz sprawdzonych przepisów na śniadania od Anny Sudol? Michał Boniarczyk wraz z innymi instagramowymi twórcami specjalnie przygotował e-booka zawierającego ponad 200 przepisów na wytrawne i słodkie dania — możesz go mieć wpłacając na skarbonkę “Kulinarny Instagram dla Ukrainy” dowolną sumę pieniędzy.

Tatuaż dla Ukrainy za zasilenie skarbonki

Do pomocy włączyli się także tatuatorzy. Osoby zasilające skarbonki tatuatorki i tiktokerki Inez Janiak-Moleckiej mają szansę otrzymać darmowy tatuaż.

Podobną akcję prowadzi Alicja Strzelecka, dając szansę na wyjątkową dziarę spod rąk Matta Stingera i Krisa Osińskiego. Jeśli jesteś z Poznania — sprawdź skarbonkę dla Ukrainy prowadzoną przez Baba na Rowerze Tattoo.

Webinar od Niebezpiecznik.pl

Do naszej zbiórki dołączył także Niebezpiecznik.pl zakładając skarbonkę “Pomoc Ukrainie”. Wpłacając dowolną kwotę na skarbonkę, można otrzymać dostęp do webinaru dotyczącego radzenia sobie w sytuacji kryzysowej (zarówno w realu, jak i online). Więcej szczegółów znajduje się w treści skarbonki!

https://niebezpiecznik.pl/post/darmowy-live-pomoc-ukrainie/

(PO)MOC za kółkiem! - motoryzacyjne skarbonki

Cafe Mono na swojej Skarbonce urządziło wyjątkową aukcję. Do wygrania są dwa klasyki - Fiat 126p i Fiat 125p przekazane przez @the.collection! Każdy, kto wpłaci dowolną kwotę na Ogólnopolską Zbiórkę na rzecz Ukrainy za pomocą tej skarbonki, może stać się właścicielem tych dwóch samochodów o łącznej wartości 30 000 zł! 

Charytatywne streamy

Do Pomagaczy dołączyli także osoby, które jak nikt znają siłę Internetu! Na streamach z pacyfistycznego przejścia gry “Dishonored” udało się zebrać na skarbonce “Jamnicza pomoc dla Ukrainy” blisko 40 tys. złotych. 

Swoją cegiełkę, a właściwie CEGŁĘ, dołożył Ewron. Razem ze swoją społecznością na skarbonce “Społeczność Ewrona” zebrał 75 tys. złotych podczas zaledwie 4-godzinnego streamu!  

Biegaj, graj i tańcz dla Ukrainy!

Aby zasilić ogólnopolską zbiórkę Siepomaga, Radio Gdańsk zorganizowało skarbonkę, na której można otrzymać ciekawe prezenty. W ramach akcji “Pomorze Biega i Pomaga” możesz otrzymać koszulki, czapki lub saszetki biegowe. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie Skarbonki “Pomorze Biega i Pomaga UKRAINIE” 

Organizatorzy Szczecin Dance Festival zrezygnowali z wpłat za bilety startowe dla tancerzy. W zamian za to wpłata na skarbonkę jest traktowana jak opłacony bilet startowy! Organizatorom i zawodnikom życzymy powodzenia w nadchodzącym wydarzeniu!

Firmy na pomoc Ukrainie

Swoje skarbonki założyło też wiele firm. W ten sposób zbiórkę wsparły takie firmy jak: Aviko, Booksy International Sp. z o.o., Sig sp. z o.o., Velvet Care Sp. z o.o., Independent Trader i wiele innych! 

Zobacz pozostałe skarbonki.

Potrafisz angażować ludzi wokół siebie? A może masz pomysł, jak zachęcić innych do zasilenia zbiórki? Utwórz skarbonkę na pomoc Ukrainie!