Porcja dobrych wieści - 08.03.2022

W tym trudnym dla wszystkich czasie wiemy, jak ważne są małe iskierki, które rozświetlą mrok wojny, obaw i niepokoju – te iskierki to dobre wieści.

Najjaśniej świeci zawsze drugi człowiek – jego bezinteresowna pomoc i nadzieja, jaką niesie. Im więcej tych światełek w tunelu, tym łatwiej uwierzyć w lepszą przyszłość. To właśnie Wy jesteście tymi iskierkami, to Wasza pomoc ratuje życie i zmienia świat! Dlatego chcemy podzielić się z Wami niektórymi efektami pomocy, która działa cuda.

Trzymajmy się razem, bo razem wielką mamy MOC!

“Chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdą złotówkę, za dobre serce i za wsparcie oraz modlitwę. Już niedługo miną dwa lata od zakończenia leczenia Marcelka! Dziś synek jest zdrowym i wesołym chłopcem! Chodzi do przedszkola, żyje jak inne zdrowe dzieci! Dziękujemy!”

ZOBACZ

“Wróciliśmy z leczenia w San Diego i jesteśmy już w domu, w Polsce! Leoś dostał zielone światło na powrót do przedszkola i tym samym do normalności. Czuje się bardzo dobrze i super zniósł protonoterapię - zuch chłopak! Efekty leczenia są znakomite – glejak się obkurcza! Wierzymy w dobrą przyszłość, na którą mamy szansę dzięki Wam!”

ZOBACZ

“Operacja przebiegła zgodnie z planem! Mia jest pod okiem specjalistów z Instytutu Paleya, tam regularnie jeździmy na konsultacje. Wasza pomoc była naszą siłą i motywacją, by każdego dnia stawiać czoła problemom, które zdawały się mnożyć. Dzisiaj patrzymy z nadzieją w przyszłość i z niewypowiedzianą wdzięcznością w sercach!”

ZOBACZ

“Wiktorek już jest po operacji! Przeszedł szereg badań, po których bezpiecznie mogliśmy wrócić do domu! Wikuś jest przeszczęśliwy i stale uśmiechnięty, odkąd opuściliśmy mury szpitalne. Choć tyle przeszedł, był i jest najdzielniejszy! Ten uśmiech wynagradza wszelkie trudy, jakie były po drodze. Dziękujemy Wam!”

ZOBACZ

Po wielu przeciwnościach losu Alicji udało się dotrzeć do kliniki w Niemczech, gdzie przeszła operację usunięcia guza mózgu. Wszystko się udało, małe życie zostało uratowane! Alicja wraca do sił, z jej twarzy nie schodzi uśmiech! Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie! Bez Was by się nie udało!

ZOBACZ

Edyta już od kilku miesięcy przyjmuje leki, które mogła kupować dzięki zbiórce! To one uratowały jej życie. Efekty są rewelacyjne! W domu nie musi wspomagać się tlenem, w końcu oddycha bez bólu, może normalnie funkcjonować - wcześniej nie miała siły nawet iść do łazienki… Edyta zakwalifikowała się do programu lekowego, a potem przyszła decyzja o refundacji! Mogła doczekać tego dnia tylko dzięki Wam!

ZOBACZ

Choć dziś wszystkie oczy i serca skierowane są w stronę wschodniej granicy, gdzie nasi sąsiedzi walczą o swoją ojczyznę, my, obok zbiórek na pomoc Ukrainie, wciąż działamy także dla poszczególnych Podopiecznych.

Na Siepomaga.pl trwają zbiórki dla ratowania zdrowia i życia. Każda pomoc jest ważna!