Porcja Dobrych Wieści - 22.09.2020

O tym, że pomaganie ma sens przekonujemy się każdego dnia! Dziś chcemy podzielić się z Wami dobrymi wieściami, bo to Wasza pomoc sprawia, że na Siepomaga.pl dzieją się prawdziwe cuda. Dzięki temu możemy ratować jeszcze więcej istnień i dawać nadzieję nawet tam, gdzie inni jej nie widzą.

Największa MOC Pomagania to Wy, a to są same dobre wieści!


Łzy wzruszenia płyną po policzkach, bo na naszych oczach dokonał się cud – cud życia! Malutki Antoś dzięki Wam dostał szansę na to, by jego serce mogło dalej bić! Dzisiaj możemy przekazać Wam najwspanialsze na świecie wieści: operacja serca skończyła się sukcesem! Antoś będzie żył!

Zobacz rezultat


Ostatnie wyniki Kacpra są bardzo dobre – rezonans głowy i kręgosłupa wykazał, że jest czysto! To oznacza, że chłopiec może się szykować do następnego, najważniejszego etapu leczenia w USA – serii przeszczepów szpiku. To będzie ciężka walka, ale mocno wierzymy, że wygrana! Trzymaj się, dzielny Wojowniku!

Zobacz rezultat


Niemal 220 tysięcy osób wsparło Frania i jego walkę! 27 sierpnia – to dzień, na który wszyscy czekaliśmy tak długo, o który wspólnie walczyliśmy przez kilka miesięcy. W szpitalu w Lublinie Franuś otrzymał terapię genową, najdroższy lek świata! Dziękujemy, bo to, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem dzięki Wam.

Zobacz rezultat


18 sierpnia Kubuś przeszedł operację kręgosłupa w klinice w USA. Kilka dni później otrzymaliśmy wspaniałe informacje od jego rodziców: "Ku naszemu zaskoczeniu piątego dnia po operacji Kubuś zaczął chodzić samodzielnie. To dzięki Wam mogliśmy zawalczyć o zdrowie naszego synka i z nadzieją spojrzeć w przyszłość! Dziękujemy!".

Zobacz rezultat


To, na co wszyscy tak bardzo czekaliśmy, stało się faktem. Historia chorej na nowotwór Julii poruszyła całą Polskę i dzisiaj pasek na zbiórce jest cały zielony, a to oznacza jedno – udało się sfinansować leczenie guza mózgu w St. Louis w Stanach Zjednoczonych! Wierzymy, że już niebawem otrzymamy kolejne wspaniałe wiadomości od Julki. Mocno trzymamy kciuki!

Zobacz rezultat


Pamiętacie Kubusia - chłopca, który potrzebował ogromnej sumy pieniędzy na operację serduszka? Mamy dla Was wspaniałe wiadomości: "Operacja zakończyła się sukcesem, a Kubuś ekspresowo dochodzi do siebie. Jesteśmy przeszczęśliwi, bo wróciliśmy do domu ze zdrowym serduszkiem. Dziękujemy Wam za pomoc, bo to właśnie dzięki niej lekarze mogli uratować życie Kubusia!".

Zobacz rezultat

Dziękujemy!