W Dzień Dziecka przywróć uśmiech tym, u których nie powinien znikąć!

1 czerwca to data wywołująca u większości dzieci uśmiech — ale niestety nie u wszystkich. 

Pociechy są bardzo świadome otaczającego ich świata — pandemia, wojna na Ukrainie, kryzys klimatyczny… Ich wrażliwe serca chłoną wszystkie newsy jak gąbka, a źródeł tych informacji wokół nich jest coraz więcej. 

To wszystko odbija się na ich zdrowiu psychicznym. Co gorsze — wiele dzieciaków nie otrzymuje wsparcia od swoich najbliższych. W Dzień Dziecka to właśnie im chcemy nieść pomoc!  

Autorzy Raportu dotyczącego zachowań samobójczych wśród dzieci i młodzieży za lata 2012-2021 biją na ALARM! Badania pokazują ogromny wzrost prób samobójczych wśród osób do 18. roku życia - pomóż nam temu przeciwdziałać!

#DzisPracujeDlaDzieciakow - akcja charytatywna na Dzień Dziecka

Wierzymy, że 1 czerwca to idealny moment, abyśmy my — dorośli, przygotowali maluchom prezent na Dzień Dziecka, jakiego świat jeszcze nie widział!

Chcemy zapewnić dzieciakom coś bezcennego — wsparcie i opiekę psychologiczną.

Zebrane środki wykorzystamy na indywidualne spotkania z psychologami czy pomoce dydaktyczne dla placówek zapewniających wsparcie w trudnych chwilach.

W Dzień Dziecka pracuj dla Dzieciaków

Zachęcamy Cię, aby 1 czerwca przekazać swoją dniówkę, lub inną dowolną kwotę, na zbiórkę na pomoc psychologiczną dla Dzieci z Fundacji Happy Kids i SOS Wioski Dziecięce.

Pobierz kartkę do wydrukowania z hashtagiem #DzisPracujeDlaDzieciakow i pokaż na swoich profilach Facebook i Instagram.

Zaproś swoich kolegów i koleżanki z pracy do akcji, załóżcie skarbonkę i pokażcie wspólną MOC POMAGANIA!