Walczyli za nas - teraz my zawalczmy dla nich! Pomóżmy Kombatantom

Bohaterowie walk o wolną i niepodległą Polskę, żołnierze AK, NSZ, Żołnierze Wyklęci, żołnierze kresowi, ale też opozycjoniści czy weterani misji pokojowych poza granicami naszego kraju. 

To im walka o wolność zabrała młodzieńcze lata, dlatego teraz przeżywają drugą młodość. Czas na odwdzięczenie się i zapewnienie wakacji, które należą im się od lat!

Kombatanci są bardzo spragnieni kontaktu z drugim człowiekiem. Nie chcą siedzieć w czterech ścianach, tylko korzystać z życia, które w młodości zostało im zabrane.

To właśnie umożliwiają im Wakacje dla Bohatera.

Wakacje dla Bohatera - wypoczynek dla kombatantów i weteranów

Teraz mają okazję, by choć trochę nadrobić stracony czas.

Wakacje dla Bohatera to dla niektórych szansa na pierwszy wakacyjny wyjazd po wielu latach, a dla innych - nawet pierwszy taki wyjazd w życiu. To też okazja do nowych spotkań, wspólnie spędzonego czasu, nawiązania przyjaźni, a także zadbania o zdrowie przez zabiegi, masaże i wyjątkową opiekę lekarską. 

Na spełnienie marzeń naszych Bohaterów zostało już niewiele czasu i wciąż potrzebne są ogromne środki finansowe!  

Stowarzyszenie “Paczka dla Bohatera” chce w tym roku zorganizować wyjątkowy wyjazd dla 80 Kombatantów na 10 dni. Koszt pobytu jednej osoby w ośrodku wypoczynkowym, wraz z opieką i wyżywieniem, to 2500 zł.

Z tego powodu potrzebne jest wsparcie osób o wielkich sercach, które wpłacą środki lub udostępnią zbiórkę, mówiąc tym samym Bohaterom -  “Dziękuję!”.