Rekordowa wpłata na zbiórce Olwierka! Aż 1 500 000 zł!

Cuda się zdarzają! Przekonał się o tym cały zespół Siepomaga.pl oraz rodzice i bliscy Oliwierka z Wadowic.

Anonimowy Darczyńca przekazał na zbiórkę rekordową wpłatę — aż półtora miliona złotych! Po niej ruszyła lawina kolejnych wpłat, dzięki którym pasek zbiórki zaświecił się na zielono. Oznacza to, że Oliś na swojej zbiórce zebrał 100%!

Ogromnie cieszymy się, że Oliś dołączył do innych Podopiecznych Fundacji Siepomaga i zebrał całą sumę na terapię genową!

Z całego serca Wam Dziękujemy! To Wy jesteście sprawcami tego cudu! 💚

Oliś choruje na SMA - chorobę genetyczną, w wyniku której słabną wszystkie mięśnie. Nie tylko rok i nóg, ale również te odpowiedzialne za czynności życiowe np. oddychanie. Z tego powodu SMA jest bardzo groźne dla życia…

SMA to choroba nieuleczalna, ale można zatrzymać jej postępy… Możliwe jest to dzięki terapii genetycznej. Niestety jej koszt liczony jest nie w setkach, nie w tysiącach, a w milionach złotych!

Fundacja Siepomaga uruchomiła ogólną zbiórkę dla swoich Podopiecznych, którzy chorują na SMA i nie otrzymali refundacji. Co miesiąc zebrana kwota dzielona jest po równo na wszystkie dzieci, które zbierają na najdroższy lek świata - terapię genową.

Nie pozwólmy, by ta okrutna choroba zabrała im sprawność. Uratujmy życie dzieci, zanim będzie za późno…