Operacja nóżki

Magdalena Sęczkowska
organizator skarbonki

Magdalena Sęczkowska

Ludzie mają wiele marzeń i pragnień, kiedy mówią o swoich dzieciach. Ja mam tylko jedno, chcę, żeby w życiu mojej córeczki wydarzył się cud. Zaczynam z Wami spełniać obietnicę, którą dałam mojemu choremu dziecku. Dzięki Wam Paulinka będzie mogła stawiać pierwsze, równe kroki... Razem możemy zdziałać cuda! Bardzo proszę – pomóżcie nam!
Mama

Wszystkie łzy się wymieszały – te ze szczęścia i te ze strachu. Moja córeczka była śliczna, dosłownie piękna, taka, jaką sobie wymarzyłam.

Piękny, słoneczny, czerwcowy dzień, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy. Dostałam ją na ręce, maleńką, bezbronną, piękną. Byłam taka dumna i taka szczęśliwa, i mogłoby to trwać w nieskończoność, gdyby nie lekarze, którzy oglądali nóżkę mojego dziecka.
Defekt, niedorozwój, za mała, za krótka… nie takie słowa chce słyszeć matka zaraz po urodzeniu swojego dziecka. Patrzyłam na malutką nóżkę Paulinki, która miała tylko 3 paluszki, była nienaturalnie wykręcona, mniejsza od drugiej. Nikt wcześniej nie powiedział mi, że moja córeczka może urodzić się z wadą. Z perspektywy czasu myślę, że może i lepiej, bo co by to zmieniło? Nie można przygotować się na niepełnosprawność własnego dziecka…

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Nikola

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
30%
1 512 zł Wsparło 78 osób CEL: 5000 ZŁ
Wesprzyj