Biegam - pomagam! DOZ Maraton Łódź 2020

Zdjęcie zbiórki
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

leczenie podopiecznych Fundacji Dbam o Zdrowie

Zgłaszający zbiórkę: DOZ Fundacja dbam o zdrowie
Rozpoczęcie: 18 Lutego 2020
Zakończenie: 30 Września 2020

Rezultat zbiórki

10. maraton DOZ wciąż się nie odbył ze względu na pandemię - jego data wciąż jest przekładana. To jednak nie zatrzymało lawiny dobra, która dzięki Wam poszła w świat i pomogła odmienić czyjeś życie!

Z zebranych środków udało się pomóc pensjonariuszom DPS-u oraz malutkiemu Adasiowi – wcześniakowi, który boryka się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

Do mieszkańców łódzkiego Domu Pomocy Społecznej "Włókniarz" trafiły środki finansowe oraz darowizny rzeczowe. W większości takich placówek brakuje maseczek, rękawiczek, fartuchów ochronnych, przyłbic. Przekazana darowizna pomogła chronić pensjonariuszy przez zarażeniem koronawirusem i jego następstwami.

Do malutkiego Adasia trafiły ortezy, które zapewniają Adamowi odpowiednie podparcie i korekcję struktur kostnych, a tym samym zapewniają kontrolę nad stopą i podudziem, ułatwiając chłopcu utrzymanie prawidłowej pozycji w trakcie pionizacji czy nauki chodu. Spastyka w nogach jest niestety spora i Adaś potrafi obudzić się w nocy z płaczem, bo "bolą nóżki".  

Dziękujemy za Waszą nieocenioną pomoc!

Opis zbiórki

Uwaga! W związku z pandemią DOZ Maraton Łódź przełożony na 18-20 września 2020 roku!

To już 10. raz, kiedy ulicami Łodzi pobiegnie DOZ Maraton Łódzki i 10. raz, kiedy DOZ Fundacja jest patronem społecznym największego charytatywnego maratonu w Polsce!

Biegasz? To fantastycznie! Chcesz pomagać? Świetnie trafiłeś! Między 18 a 20 września w Łodzi możesz zrealizować swój cel sportowy, startując w biegu na różne dystanse - a przy okazji zrobić coś dobrego dla innych. Wystarczy, że wesprzesz tę zbiórkę dowolną wpłatą lub założysz swoją zbiórkę na konkretny cel, zachęcając tym samym swoją rodzinę i znajomych do wspólnego pomagania.

Jak przyłączyć się do wspólnego biegania-pomagania? To bardzo proste!

1. Zapisz się na wybrany bieg i dystans podczas DOZ Maratonu Łódzkiego

Do wyboru:

·      MARATON

·      10K RUN

·      Sztafeta HALF&HALF MARATON

·      Sztafety EKIDEN (dystans maratonu w sztafecie 6 osób)

2. Wesprzyj tę zbiórkę

lub - i do tego Cię gorąco zachęcamy:

3. Załóż swoją skarbonkę w ramach tej zbiórki!

Wybierz cel - możesz pobiec dla jednego z naszych Podopiecznych i zbierać środki na jego leczenie. Podopiecznych i ich historie znajdziesz TUTAJ - KLIKNIJ I ZOBACZ, KOMU MOŻESZ POMÓC!

Po uruchomieniu skarbonki będziesz mógł powiadomić o niej rodzinę, przyjaciół, znajomych, współpracowników i zaprosić ich do tego, by przyłączyli się do Ciebie. Pomaganie jest też piękne dlatego, że działa się razem. Wspólne działanie łączy, zbliża, a radość z sukcesu jest podwójna, gdy można dzielić ją z innymi.

W tym wyjątkowym czasie uruchomiliśmy poniżej skarbonkę dla Domów Pomocy Społecznej w Polsce na wsparcie ich w zakupie środków ochrony osobistej.

Możesz też pomóc nam wspierać Seniorów, dla których organizujemy wiele wydarzeń, pomagających zachować im zdrowie i aktywność na długie lata. Koniecznie wpadnij do naszej Strefy Seniora podczas DOZ Maratonu Łódź 18-20 września 2020.

Odwiedź naszą stronę i zobacz, co robimy!

Każda uzbierana złotówka jest  na wagę złota. Wasze wsparcie pomoże walczyć o lepsze jutro!

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki