Dla Jasia

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Bardzo dziękuję Wam za wszystkie wpłaty i każde wsparcie ❤️
Dwa lata w BLG minęły mi w świetnej atmosferze dzięki Wam wszystkim. Zamiast tradycyjnego prezentu pożegnalnego chciałbym Was zachęcić do wsparcia Jasia, który czeka na przeszczep szpiku i bardzo potrzebuje pomocy.
Dla mnie to będzie najlepszy prezent na pożegnanie, ja naprawdę mam już wszystko, czego potrzebuję. Jeśli ktoś będzie chciał dorzucić choć symboliczną kwotę, będę ogromnie wdzięczny!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Bardzo dziękuję Wam za wszystkie wpłaty i każde wsparcie ❤️
Dwa lata w BLG minęły mi w świetnej atmosferze dzięki Wam wszystkim. Zamiast tradycyjnego prezentu pożegnalnego chciałbym Was zachęcić do wsparcia Jasia, który czeka na przeszczep szpiku i bardzo potrzebuje pomocy.
Dla mnie to będzie najlepszy prezent na pożegnanie, ja naprawdę mam już wszystko, czego potrzebuję. Jeśli ktoś będzie chciał dorzucić choć symboliczną kwotę, będę ogromnie wdzięczny!
